Volkswagen PLAYMOBIL

Playmobil Volkswagen

V roce 2021 přichází PLAYMOBIL s mimořádnou novinkou. Jsou to dva legendární automobily Volkswagen – VW Brouk a VW T1 Bulli. Oba modely budou k dispozici v průběhu ledna 2021.

OBJEDNAT ZDE


Volkswagen Brouk PLAYMOBIL

Automobil Volkswagen Brouk je skutečná klasika. Se střešním nosičem je ideální pro rodinný výlet na pláž.

Ikonické malé auto s nezaměnitelným designem se dostává do světa PLAYMOBIL. VW Brouk PLAYMOBIL má všechny charakteristické vlastnosti, které ho dělají tak jedinečným, jako jsou kulaté blatníky, logo VW, svislé čelní sklo, modrá barva a typická zadní kapota se čtyřválcovým motorem boxer.

Po sejmutí střechy je viditelný pečlivě navržený interiér s béžovými sedadly, palubní deskou a volantem. Na zadním sedadle je místo pro dítě, ledničku, hračky na písek a ručník. Kufr a surf jsou připevněny ke střešnímu nosiči pomocí dvou popruhů. Už je čas vystoupit a jít si užít na pláž!

Střešní nosič lze odejmout
Odnímatelná střecha
Otevíratelné víko motoru
Surfovací prkno, chladicí box, hračky do písku a mnoho dalšího příslušenství

Doporučený věk: 5-99 

Volkswagen T1 Bulli PLAYMOBIL

Kultovní kempingový vůz Volkswagen T1 Bulli je ideální pro dobrodružný výlet. Je vybaven posezením, mini kuchyňkou, místem pro odpočinek a spoustou úložného prostoru. Nastupte, nastartujte a užívejte si svobodu!

Po dlouhá desetiletí je VW T1 nepřekonanou silniční ikonou. Celé generace ho milovaly a cestovaly s ním po světě. Provedení VW T1 PLAYMOBIL obsahuje mnoho ikonických detailů, jako je typická přední část ve tvaru V v červené a bílé barvě s červeným logem VW, zaoblenou střechou, dělením čelního skla a odnímatelným střešním nosičem. Po sejmutí střechy je dobře vidět autenticky zpracovaný interiér. T1 nabízí skládací stůl se dvěma sedadly a umyvadlo s lednicí. Lavici s typickým kostkovaným vzorem ze 60. let lze přeměnit na postel pro dvě osoby. Boční dveře lze také otevřít; v nich je integrována police na potraviny a do druhých dveří je namontována sklopná polička a zrcadlo.

Snímatelná střecha se střešním nosičem
Detailní interiér se skládacím jídelním stolem a sklopnou zadní lavicí
Otevírací zadní dveře motoru
Boční dveře lze otevírat
Prostor pro zásoby a mnoho dalších skvělých doplňků

Doporučený věk: 5-99

OBJEDNAT ZDE 

Volkswagen PLAYMOBIL