Velký hrad Novelmore PLAYMOBIL 70220

Neohodnoceno
 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Dostupnost Na cestě
3 995 Kč
Kód produktu 70220
Značka Playmobil
Kategorie Rytíři Novelmore PLAYMOBIL
Položka byla vyprodána...
 

Po desetiletích míru, harmonie a klidu začíná znovu starý konflikt mezi rytíři z Novelmore a burnhamskými nájezdníky. Obě strany se snaží získatdo svého vlastnictví magické brnění Invincibus, protože jeho nositel je stává neporazitelným. Král John a jeho chytrý syn princ Arwynn žijí ve velkém zámku Novelmore. Arwynn dává přednost dobrodružství před otcovými přísnými pravidly. Díky jeho snaze a za pomoci přátel Gwenn a Daria jsou rytíři Novelmore schopni čelit různým výzvám.

Jsou chráněni před útoky Burnham Raiders mohutnými hradními zdmi a mohou se bránit kameny a balista vodními šípy. Burnhamští nájezdníci se snaží proniknout, ale rytíři z Novelmore rychle zavírají hradní bránu a nebezpečí je prozatím odvráceno. Po krátké době někteří vetřelci prorazili zeď a dostali se do hradu. Kdo vyhraje boj?

Nový svět her překvapuje kreativními zbraněmi, propracovanými obrannými systémy a originálními postavami.

Klasika PLAYMOBIL® v novém designu zaručuje mnoho hodin zábavy. Velký hrad Novelmore je vybaven mechanickou hradní bránou s katapultem, balistou, výtahem a kamennou kapkou. Padací dveře dostanou vetřelce přímo do žaláře. Sada obsahuje čtyři postavy Novelmore - krále Johna, prince Arwynna, Daria Da Vanciho a lorda Francise Forthwinda.

Kůň, vlk a řada dalších skvělých rytířských doplňků.

Rozměry: 79 × 57 × 44 cm

Doporučený věk: 4-10

Nevhodné do 3 let

Podobné produkty

Novelmore